top of page

EFT V KOMBINACI S MATRACÍ BIOSYNCHRON®

V současné době je možné terapii provádět buď klasicky vsedě, nebo vleže, na matraci BIOSYNCHRON®. Jde o kombinaci EFT a účinků matrace (magnetoterapie a termoterapie). Terapie jsou efektivnější a většinou i kratší.

Uvádím zde článek z poradny časopisu Phoenix, kterou jsem věnovala terapiím na matraci Biosynchron.

Matraci BIOSYNCHRON® používám buď samostatně, kde klient hodinu leží a relaxuje, nebo v kombinaci s metodou EFT. Klient leží na matraci a zároveň se aktivně podílí na zpracování jeho problémů pomocí EFT. Většinou pracuji s klienty na psychických potížích, kde vnímají velké uvolnění a terapie se odvíjí do větší hloubky a rychleji. Klienti, kteří jsou stažení, v napětí, těžko pouští bloky, mají strachy ze změny, drží se „zajetých kolejí“ a starých nastavení, efektivněji díky magnetoterapii připouští změnu, uvolní se a jsou schopni se posunout. Někdo vnímá působení matrace (proudění energie) silněji a někdo jen slabě. Je to v pořádku, protože každý vnímáme individuálně. U stálých klientů můžeme společně porovnat terapii bez matrace a s ní, což je zajímavé. Klienti, kteří přicházejí už nějaký čas s problémy jako deprese, úzkosti, paniky, strachy a jsou většinou už léta na antidepresivech, vnímají velké uvolnění a stačí jim kratší terapie, neboť změna přichází rychleji. Někteří klienti vnímají poklepávání na akupunkturních bodech výrazněji a těm, kterým je stále zima se prohřejí a rozproudí se jim energie.

Samostatnou terapii jen s matrací používám u klientů, kteří si ji zvolí jako relaxaci a nemají potřebu pracovat více do hloubky. Jde např. o lidi po mozkové mrtvici (po 8 terapiích si lépe vzpomínají a odeznívá bolest hlavy), s ekzémy, s poruchou sluchu, s bolestmi zad, s migrénami a další.

Každý klient má volbu mezi terapií na matraci, nebo bez ní.

Více informací o matraci BIOSYNCHRON® naleznete zde.

DÁRKOVÉ POUKAZY:

  • Na 1 terapii v hodnotě 900,- (1.5 hod.)
     

  • Na 1 hodinu na terapeutické matraci BIOSYNCHRON (150,-)
     

  • Na 10 hodin na terapeutické matraci BIOSYNCHRON (1400,-)

Původ EFT

EFT

Případy z praxe

bottom of page