CESTA

Cesta ke zdraví pomocí alternativních technik je to, co mě vždy oslovovalo. Proto jsem absolvovala řadu kurzů a seminářů s touto tématikou.

 

Začínala jsem reflexní terapií. Později jsem cítila potřebu nechat se zasvětit do 1. a 2. stupně Usui Reiki. Práce s energií mě zaujala natolik, že jsem postupně prošla různými zasvěceními až do Mistra učitele. Věnovala jsem se také technice SRT, dále jsem pracovala s bachovými esencemi, ale stále jsem hledala ještě něco jiného.

Na mé cestě za harmonií mě zatím velmi oslovila metoda EFT, která se mi jeví jako nejefektivnější. Od bachových esencí jsem sice neupustila, ale techniku EFT používám při terapiích nejčastěji. K této metodě jsem se dostala při práci s diagnostickým přístrojem PROGNOS, kde jsem měla potřebu pro své klienty hledat řešení jejich problémů jak fyzických, tak psychických a to nejlépe terapeutickou technikou. EFT kombinuji s kvantovou terapií.

Samozřejmě ji kombinuji s Reiki a jinými energiemi. Čím dál častěji vedu terapie mentální cestou a přes meditace. Snažím se o navrácení harmonie tam, kde teď není a o její udržení.

Částkova 74, Plzeň

+420 777 257 524

© 2018 Pavlína Moučková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now