ODKAZY

December 30, 2018

Jana Skalová

Vědomý pohyb, dětská fyzioterapie, kraniosakrální terapie.

www.fyzio-vltavínek.cz

mob. 602 842 442

Vltavínová 8, Plzeň

November 23, 2018

Vlasta Radová, meditační obrazy

Meditační obrazy jsou malovány na základě intuitivního vedení. Obsahují energetické informace, které nám pomáhají najít správnou cestu v životě, uvolnit tělo a mysl při meditaci, relaxaci i nastartování samoléčebného procesu v našem těle. Dodávají nám sílu, pročišťují tělo, vtahy a prostory. Energii obrazů umocňují vhodně vybrané krystaly, které lze naprogramováním zasvětit účelu, k němuž je budeme používat, Jedná se o velmi silný biorezonátor pro harmonizaci a zlepšení životní energie.

Vlasta Radová

mob.777 196 553

www.helen-therapy.cz

e-mail: hellentulis@email.cz

March 27, 2018

Klavíristka Veronika Ptáčková

Dopřejte si hlubokou relaxaci a harmonizaci své duše na CD "Pod vedením Andělů" a s láskou, radostí a nadějí prožívejte každý den. Nechte se omývat přesně zvolenými vibracemi klavírní hudby, která odnese Vaše trápení, bolesti a vyčerpání a postupně rozpustí bloky ve fyzickém i emocionálním těle. Během poslechu dovolte andělským průvodcům, aby Vám pomohli zvládnout stres, uvolnili mysl a veškeré napětí. Pocítíte příliv nové energie, síly a inspirace. Nechte na sebe působit tyto láskyplné léčivé tóny skrze Veroniku Ptáčkovou, která hudbu přijímá a interpretuje a také spolu s druhým klavírem  podání Anny Würtherové.

Kontakt: Veronika Ptáčková, Angelic Piano Music

www.veronikaptackova.cz, 608 079 472, Praha

https://www.youtube.com/watch?v=nLWofkODcgU

Hana Homolková

Mistr různých druhu Reiki, energií a systémů

Na Roudné 11, mob.: 773 669 527, email: h.hom@seznam.cz

Petra Postupová

Pro ty, kteří potřebují více informací o tom, proč musejí procházet různými životními zkouškami, kterými se učí změnit svůj dosavadní přístup k životu, poznat příčiny svých problémů z minulých životů, bych doporučila projít kursy:

Astrologické minimum nebo Škola tvůrčí numerologie, které pořádá pí Petra Postupová. Získáním většího množství informací proč se nám dějí věci, kterým nerozumíme, nebo jsou bolestivé, dochází k rychlejšímu procesu uvědomování si, čímž se nám pak zkracuje doba, kterou potřebujeme k tomu aby tyto vlivy pominuly. Informace, které získáte na těchto kursech, vám pomohou pochopit i jednání svých blízkých a vy si tím můžete sami zlepšit kvalitu vztahu ke svým dětem, partnerům či rodičům. Absolvování těchto kursů vede obecně k zlepšení kvality života a slouží k sebepoznání.

Mimo jiné se můžete k pí Postupové objednat i na:

  • Osobní konzultace

  • Písemné osobní numerologické analýzy

  • Písemné osobní astrologické analýzy (horoskopy)

  • Partnerské analýzy (horoskopy)

  • Individuální tématiku: volba povolání, výběr optimálních termínu pro důležité okamžiky našeho života - např. správná doba na zdravotní zákrok, pro nástup do zaměstnání, termín sňatku apod.

Více na: tel. 371 421 081, mob. 721 312 745, email: p.postupova@seznam.cz

Helena Moravcová

Kosmetika s aromaterapií

Kosmetické ošetření pomocí éterických olejů

Najdete ji na adrese:

Helena Moravcová, Slovanská tř. 16, Plzeň, tel. 723 289 557

Institut energetické psychologie

Výcvikové a poradenské centrum

Lenka Lavičková

Věnuje se práci s energiemi, při které upřednostňuje individuální přístup a využívá různých druhů Reiki a ostatních technik. K práci na fyzickém těle využívá různé druhy masáží- relaxačních i speciálních, reflexní terapii, Dornovu a Breusovu masáž. Používá čistě přírodní bylinné preparáty. Dále nabízí bezbolestné léčení páteře pomocí energií Já Jsem, pracuje s metodou EFT. K harmonizaci prostoru jak soukromého, tak komerčního využívá Feng-shui.

Kontakt:

Lenka Lavičková, Nová 645, Chotešov, Mob. 774 731210, lela645@seznam.cz

NEXUS ANIME

Certifikační kurzy NLP

  • Terapie

  • Kaučing

  • Výuka AJ jinak

Kontakt: Alej Svobody 56, Plzeň

Alena Jochecová 723 344 824

Petr Lukeš 608 784 609

terapie@nexusanime.cz

Please reload

Částkova 74, Plzeň

+420 777 257 524

© 2018 Pavlína Moučková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now