August 5, 2019

Please reload

Nejnovější příspěvky

Prožitkový seminář - Spojení se zdrojem v sobě

 

 

Tento seminář jsem vedla už v minulosti, ale v současné době jsem ho upravila a dala mu novou podobu. Přibyly hlavně ladičky a některé meditace jsou upravené tak, aby byly aktuální.

 

Vnímám téma vztah sám/sama k sobě jako důležité a podstatné pro všechny oblasti života.

 

 

V nové podobě proběhl seminář už několikrát a z ohlasů mám radost. Účastníci se shodují, že jim vyhovuje delší čas, kdy se mohou věnovat danému tématu a mohou jít do větší hloubky, než na terapii. Zároveň si rádi sdílí své prožitky s ostatními, což samozřejmě není povinné. Vnímají i znatelný posun v jejich životě ke spokojenosti, což mohu potvrdit (často jde o moje klienty a znám jejich příběh) a těší mě to.

 

Takže pokud máte chuť projít si seminář o vztahu sám/sama k sobě a o sebepřijetí, budu se na vás těšit 21.9.2018 15-20hodin a věřím, že společně vytvoříme příjemnou atmosféru pro nastavení zdravého sebevědomí a vnímání sebe sama. Tento seminář bude výjimečný tím, že nás bude doprovázet klavíristka Veronika Ptáčková andělskou hudbou, která přichází jejím prostřednictvím. Hudba je nejen krásná, ale i energeticky silná a celý prožitek a proces umocní. Proto zvu i vás, kteří jste se už semináře zúčastnili v minulosti a máte chuť si ho zopakovat. Věřte, že pokaždé bude jiný.

 

 

 

Pavlina Moučková

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Archiv

Částkova 74, Plzeň

+420 777 257 524

© 2018 Pavlína Moučková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now