Fonoforéza - práce s terapeutickými ladičkami

Jsem moc ráda, že jako novinku mohu nabídnout "ladění" pomocí terapeutických ladiček.

Velmi rychle a jednoduše nás mohou uvést do stavu relaxace a pohody, což je v dnešní uspěchané době velmi příjemné.

Seznámila jsem se s nimi náhodou a hned mě zaujaly, neboť jejich účinek byl pro mě velmi silný, uvolňující a harmonizující. Cítila jsem jejich doznívání několik dní a zamilovala si je.

Přiložením ladičky dám jen impuls a vše se děje samo...tělo i mysl se uvolňují, bolesti odcházejí.

Používám je buď na konci terapie, nebo jako samostatnou terapii. Čím dál více lidí si nachází v ladičkách zalíbení a podle zpětných vazeb je vnímají jako "dolaďovací, vyrovnávající a uklidňující".

Na první setkání a vyzkoušení můžete zvolit třeba jen 1/2 hod., pokud by se vám hodina zdála dlouhá - více informací zde.

Od června používám i nové ladičky s vysokou frekvencí, které jsou pocitově jiné a působí více do hloubky.

Ladička 432Hz vibruje v souladu s vesmírem, časem a prostorem, navrací k energetické prapodstatě, podporuje transformaci a vnitřní harmonii. Je součástí Fibonacciho hudební škály. Frekvence 432 Hz vibruje na přirozených principech harmonických vln posvátné geometrie a spojuje vlastnosti světla, času, prostoru a hmoty se vším živým. Tato frekvence je přirozená a vibruje na ní např. zpěv ptáků.

Většina dnešní hudby vibruje na frekvenci 440 Hz, což je destruktivní frekvence , která vede k agresi, chaosu, vynechává spojení s vědomím a ovlivňuje naše emoce.

Více na www.celostnivzdelavani.cz

Ladička 528 Hz "MI" patří mezi Solfeggio frekvence, které v minulosti byly součástí gregoriánských chorálů a mají velkou duchovní sílu, podporují léčení a transformaci.

Tato frekvence má blahodárné účinky na naše tělo, neboť zvyšuje množství energie, podporuje jasnost mysli, probouzí a aktivuje tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu, otevírá duchovní zkušenosti a poznání. Frekvence 528 Hz je známá jako Miracle a má schopnost navracet DNA do svého původního, dokonalého stavu za podpory energie působící v této frekvenci. Je to frekvence lásky.

Zdroj: www.transformace.info

Budu se těšit na "ladičkování" s vámi.

Pokud by vás ladičky zaujaly a chtěli byste se s nimi naučit pracovat, pořádám semináře.

19.10 2018, 15-20 hodin se uskuteční seminář ZÁKLADNÍ PRÁCE S TERAPEUTICKÝMI LADIČKAMI.

Pavlína Moučková

Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků