TERAPIE

Terapie probíhají individuálně s ohledem na problémy a potřeby klienta. Nejčastěji pracuji s metodou EFT pro její efektivitu a jednoduchost.  Terapie doplňuji prací s energií, meditacemi, nebo ladičkami. Často se věnuji i dětem, ať už při problémech vztahových např. zapojením v kolektivu, s učením, při strachu, nebo jakýchkoliv jiných potížích fyzických i psychických. Pracuji i se zvířaty, kde mám s EFT také dobré zkušenosti. Vedené relaxace a ladičky bývají často příjemným doplňkem terapie, při nichž můžeme dané téma zpracovat i jinými způsoby, které se vzájemně doplňují. Snažím se, aby se klienti na sezeních cítili příjemně, došli k uvědomění a abychom společně zpracovali jejich problémy a životní situace, které chtějí změnit.

Cena 1,5 hod. terapie  je 1300,- , děti 1 hod. 700,-

Další možností jsou terapie zaměřené na vnitřní dítě. Věnujeme se podrobně dětství, kde vzniká mnoho nastavení a přesvědčení, která si neseme dál do života. Jejich odstraněním si vytváříme pohodovou přítomnost. Zpracovávají se jednotlivá období dětství postupně, na každé terapii jedno. Jde o pět částí: nemluvně, batole, předškolák, školák a dospívající. Klienti na konci dostanou „návod“, jak se svým vnitřním dítětem mohou pracovat dále. Doba i cena terapie je stejná, jako při běžné terapii (1-1.5hod., 900,- až 1300,-).

Ve spolupráci s klavíristkou Veronikou Ptáčkovou provádíme klienty HARMONIZUJÍCÍ TERAPIÍ S PODPOROU ŽIVÉ HUDBY. Terapie je jedinečná svojí komplexností zahrnující terapeutickou část (provázím klienta já)a na ní navazující klavírní skladbu na míru s konkrétním záměrem přímo pro klienta(tvoří Veronika Ptáčková). Skladba následně klienta podporuje a harmonizuje. Je ve formátu MP3. Terapie probíhají buď v Praze, kde je klavír a možnost nahrávání, nebo na dálku, kdy provedu klienta terapeutickou částí v Plzni a Veronika vytvoří skladbu v Praze se záměrem, který je výstupem z terapie.

Cena terapie 1300,- až 1700,-

OSOBNÍ MEDITACE

Nově do své nabídky zařazuji možnost Osobní meditace, která vás stále bude provázet při vašich záměrech. Naladím se na vás, konkrétní problém a nechám se vést. Slova pak přicházejí v daný okamžik v konkrétní podobě a energii přímo pro vás. Meditaci lze poslouchat kdekoliv například v mobilu a počítači.

 

Pokud cítíte, že potřebujete podpořit v některé oblasti vašeho života jako je psychický stav, zdraví, práce, vztahy, studium, těhotenství a další, ráda ji pro vás vytvořím.

Meditace má dvě varianty:

 

- Mluvené slovo, formát mp3, cena 400,-.

- Mluvené slovo s hudbou klavíristky Veroniky RaMei Ptáčkové,

   formát mp3, cena 800,-.

 

Pokud budete mít zájem, či jakékoli dotazy, můžete mě kontaktovat.

Mob.: 777 257 524

E-mail: pavli.mouckova@seznam.cz

Technika kvantového doteku Matrixu

Terapie na dálku ( online)