TERAPIE

Terapie probíhají individuálně s ohledem na problémy a potřeby klienta. Nejčastěji pracuji s metodou EFT pro její efektivitu a jednoduchost.  Terapie doplňuji prací s energií, meditacemi, nebo ladičkami. Často se věnuji i dětem, ať už při problémech vztahových např. zapojením v kolektivu, s učením, při strachu, nebo jakýchkoliv jiných potížích fyzických i psychických. Okrajově pracuji i se zvířaty, kde mám s EFT také dobré zkušenosti. Vedené relaxace a ladičky bývají často příjemným doplňkem terapie, při nichž můžeme dané téma zpracovat i jinými způsoby, které se vzájemně doplňují. Konkrétní vyřešené případy k jednotlivým tématům najdete v oddílu věnovanému EFT. Snažím se, aby se klienti na sezeních cítili příjemně, došli k uvědomění a abychom společně zpracovali jejich problémy a životní situace, které chtějí změnit.

Cena 1,5 hod. terapie  je 1050,-Kč ( 700,-/ hod)

Další možností jsou terapie zaměřené na vnitřní dítě. Věnujeme se podrobně dětství, kde vzniká mnoho nastavení a přesvědčení, která si neseme dál do života. Jejich odstraněním si vytváříme pohodovou přítomnost. Zpracovávají se jednotlivá období dětství postupně, na každé terapii jedno. Jde o pět částí: nemluvně, batole, předškolák, školák a dospívající. Klienti na konci dostanou „návod“, jak se svým vnitřním dítětem mohou pracovat dále. Doba i cena terapie je stejná, jako při běžné terapii (1-1.5hod., 700-1050 Kč).

Od září 2019  pracuji i v Praze Letňanech a je možné se objednat i tam. Vzhledem k nákladům je cena za hodinu terapie v Praze 800,-.

Ve spolupráci s klavíristkou Veronikou Ptáčkovou provádíme klienty

HARMONIZUJÍCÍ TERAPIÍ S PODPOROU ŽIVÉ HUDBY

Terapie je jedinečná svojí komplexností zahrnující terapeutickou část (provázím klienta já)a na ní navazující klavírní skladbu na míru s konkrétním záměrem přímo pro klienta(tvoří Veronika Ptáčková). Skladba následně klienta podporuje a harmonizuje. Má ji k dispozici v MP3.

Terapie probíhají buď v Praze, kde je klavír a možnost nahrávání, nebo na dálku, kdy já provedu klienta terapeutickou částí v Plzni a Veronika vytvoří skladbu v Praze se záměrem, který je výstupem z terapie.

Doba terapie se pohybuje 1h 15 min až 1h 45 min.

Cena terapie 1100,- až 1500,-

Technika kvantového doteku Matrixu

Terapie na dálku

Případy z praxe

Částkova 74, Plzeň

+420 777 257 524

© 2018 Pavlína Moučková

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now